Hakkımızda

Başkent Promosyon, 2008 yılında Promosyon sektöründe farklı deneyimlerin oluşturduğu bir ekip ile yola çıktı. Özellikle USB ürünleri odaklı başlayan çalışmalarımız, müşteri talepleri doğrultusunda seneler içerisinde bugünkü geniş promosyon ürün portföyüne ulaştı. Farklı sektörlerde kendilerini yıllarca geliştirmiş olan Başkent Promosyon ekibi bugün sunduğu hizmette hiç bir yenilikten geri kalmadan, müşteri tatmininden ödün vermeden, dinamizmini kaybetmeden gelişimini devam ettiriyor.
 
Neden Başkent Promosyon ?
 
Başkent Promosyon, markaların tanıtım amaçlı kullandıkları promosyon malzemeleri temini hizmetine farklı bir anlayış getiriyor. Başkent Promosyon, yıllar içerinde oluşturduğu seçkin tedarikçi portföyü ile iş ortaklarının ihtiyaçlarına sınır tanımaksızın cevap verebilme esnekliğine sahiptir.
 
Başkent Promosyon, birlikte çalıştığı müşterilerinin satın alma ve pazarlama departmanları gibi hareket edip, şirket çalışanı gibi müşterileri ile mesai yapmaktadır.
 
Başkent Promosyon, ekibi Türkiye ve yurt dışındaki değişik alanlardaki gelişmeleri, yenilikleri ve yeni ürünleri titizlikle takip etmekte ve yenilikleri iş ortaklarının kampanyalarına göre özelleştirmektedir.
 
Başkent Promosyon, markaların tüketicileri ile temas ettikleri promosyon malzemeleri temini konusunda;
 
Yaratıcı, 
Etkin, 
Kaliteli, 
Uygun Fiyatlı, 
Marka Konumlandırmasına Uygun, 
Hızlı Çözümler, 
Prensipleri ile İşleyişini Planlamaktadır.
 
Firmamız markalar ve markalara hizmet veren ajanslarla çalışmaktadır. Müşterilerimizin vazgeçilmez stratejik ortağı olmak Başkent Promosyon için çok önemlidir. Hem “hizmet şirketi” hem de “üretici” mantığı ile çalıştığımız için istenilen çalışmaları hızlı ve ekonomik olarak temin etme konusunda iddialıyız. Başkent Promosyon, müşterilerinin başka adrese gitme ihtiyaçları yok !
 
Misyonumuz
 
Başkent Promosyon, Türkiye ve yurt dışında projelere imza atan genç bir şirkettir. 
 
Amacımız iş ortaklarımız ile onların ihtiyaçlarını optimum şekilde karşılamaktır.
 
Kendimizi güvenilir, gelişmekte olan ve güvenilir bir ortak olarak tanımlamaktayız. 
 
Müşterilerimizin kendi müşterileri ve toplumla ilişki içinde olabilmeleri sağlamaya yardımcı ürünler ve projeler geliştirmek.
 
Hem kullanışlı aynı zamanda da özel, benzeri olmayan ve maliyetine katlanılabilir ürünler sunmak.
 
Araştırmalar sonucu farklılaştırılmış ürün ile müşterileri buluşturmak üzerine odaklanmak.
 
Kalabalıkların standartlarına karşı yenilikler sunmak.
 
- Firmamız Avrupa'nın öncü promosyon ürünleri organizasyonu "PSI" ile Türkiyenin Promosyon imalat ve ithalatçılar derneği olan PROMOTÜRK'ün üyesidir.Her hafta DHL, TNT, UPS ve THY ile yükleme yapıyoruz. Teslim sürelerimiz 11 - 15 iş günüdür. (Adede ve baskı cinsine göre bu süre değişmektedir.)
 
- Fiyatlarımız aynı kalitede ürün fiyatlarından ucuzdur. Çünkü biz direk ithalatçı olduğumuzdan üretimden direk size aracı firma kullanmadan satış yapıyoruz.
 
- Ürünlerinize üretim aşamasında, pantone renginize göre logo baskı uyguluyoruz. Bitmiş ürüne baskı yapmadığımızdan asla ürünlerimizde fiziki deformasyon olmamaktadır. 
 
- Seçmiş olduğunuz ürünlere bir saat içinde görsel logo çalışmanızı ücretsiz uyguluyoruz.
 
Hayal edin biz yapalım . . .
 
Ankara ve Tüm Türkiyeye Promosyon Usb bellek, Promosyon kalem, promosyon saat, promosyon defter, promosyon çanta ve tüm bu ürünler üzerine lazer baskı uygulamaları ve mimaki makinamız ile uv baskı konusunda hizmet vermekteyiz..

Başkent Promosyon

© 2022-03 Başkent Promosyon | Promosyon Ürünleri Ankara

PROMOTÜRK DERNEĞİ ÜYESİDİR

© 2024-05 Başkent Usb
Usb Ürünleri Ankara

PROMOTÜRK DERNEĞİ ÜYESİDİR